Karın Ağrısı İçin Hangi Doktora Gidilmeli?

Karın Ağrısı İçin MHRS’den Randevu Alın. Çeşitli nedenlerden dolayı Karın ağrısı çeken hastalar Sağlık Bakanlığına Bağlı Hastanelerden ve Aile Hekimlerinden MHRS online randevu ile ALO 182 Telefon ile randevu merkezinden randevu alabilirler. Karın Ağrısı için hangi doktordan MHRS Randevu Alınır?

Karın Ağrısı için hangi doktordan MHRS Randevu Alınır? Karın Ağrısı için hangi branştan Mhrs Randevu Alınır? Karın Ağrısı için hangi bölümden mhrs randevusu alınır? Karın Ağrısı için hangi hekimden randevu almalıyım?

 

Karın ağrısı herkesin başına gelmiş bir olaydır ve çoğunlukla hazımsızlıktan dolayı meydana gelir. Karın ağrısının yoğunluğuna göre herhangi bir hastalığın belirtisi olup olmadığı sanılsa da, yanlış bir düşünce tarzıdır. Gaz sıkışması gibi basit bir sebepten dolayı çok şiddetli karın ağrıları meydana gelebileceği gibi kolon kanseri gibi ciddi bir rahatsızlıktan dolayı ise daha az şiddetli bir ağrı oluşabilir

Karın Ağrısı için hangi bölümden MHRS Randevusu alabilirim.

Karın ağrısının çok çeşitli nedenleri olabilir bu nedenle yapılması gereken ilk iş öncelikle aile hekimine başvurmak olmalıdır. Aile Hekimin yönlendireceği branş hekiminden randevu alabilirsiniz.
-Öncelikle Aile Hekiminden Mhrs Randevu alıp muayene olmanızı tavsiye ederiz.
-Doğrudan uzmana gidecekseniz Gastroenteroloji Uzmanından veya Genel Cerrahi Uzmanından veya Dahiliye (İç Hastalıkları) Uzmanından MHRS Randevu alabilirsiniz.
-18 yaşından küçük çocuklar için ise çoçuk doktorundan randevu alabilirsiniz

MHRS Online Randevu alarak aile hekimine veya hastaneye muayene olmak için

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

(Visited 184 times, 1 visits today)