×

İzmir Sada Hastanesi Online Randevu, Sada Hastanesi Doktorları

İzmir Sada Hastanesi Online Randevu, Sada Hastanesi Doktorları

İzmir Sada Hastanesi Online Randevu, Seda Hastanesi Doktorları. Özel Sada Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Sada Hastanesi İnternet Randevu, Özel Sada Hastanesi telefon ile Randevu. Sada Hastanesi Tahlil Sonuçları

Özel Sada Hastanesi İnternet Randevu

Özel Sada Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Sada Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0 232 832 99 00 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Özel Sada Hastanesi Doktorları

Özel Sada Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Sada Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özel Sada Hastanesi Tahlil Sonuçları

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu sistemine giriş yapmalısınız. Yandaki pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

Randevu almak için hastanemize daha önce kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Hastanemize daha önce kayıt yaptırmadıysanız 0232 832 99 00 numaralı hattımızdan randevu alabilirsiniz.

Randevunuzun geçerli olabilmesi için randevu saatinizden 30 dakika önce hastanede olmanız ve kayıt almanız gerekmektedir.

Özel Sada Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Sada Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.
Adres: İzmir Çanakkale Asfaltı Üzeri 2 / 1 Menemen – İzmir
Telefon: 0 232 832 99 00
e-Posta: info@sadahastanesi.com

(Visited 963 times, 1 visits today)