×

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İzmir Bayraklı Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi son durumu;

Yatak Kapasitesi: 2.060

Poliklinik Sayısı: 457

Tek Kişilik Oda: 1.060

Çift Kişilik Oda: 321

Ameliyathane Sayısı: 54

Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 374

Şehir hastanesi açıldığında online randevu, tahlil sonuçları, röntgen sonuçları, doktor çalışma listesinin linklerini buradan ulaşabileceksiniz.

(Visited 258 times, 1 visits today)