Ankara Bilkent Şehir Hastanesi MHRS Randevu Alma

Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ankara Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Ankara Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Ankara Bilkent Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Ankara Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları: Ankara Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız

 


Ankara Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Çankaya/ANKARA
Telefon : 0312 552 60 00
E-Posta : ankarasehir@saglik.gov.tr
Posta Kodu : 06800
KEP Adresi ankarasehirhastanesi@hs03.kep.tr

Avrupa’nın en büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi 2019 yılının Şubat ayında hasta kabulüne başladı.

Yatak Kapasitesi: 3.711

Poliklinik Sayısı: 904

Tek Kişilik Oda: 1.538

Çift Kişilik Oda: 725

Ameliyathane Sayısı: 131

Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 506

Şehir hastanesi açıldığında online randevu, tahlil sonuçları, röntgen sonuçları, doktor çalışma listesinin linklerini buradan ulaşabileceksiniz.
(Visited 506 times, 1 visits today)