İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları ve Çalışma Listesi

İstanbul  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları ve Hekim Çalışma Listesi. İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli tüm hekimlerin branş branş isim listelerine ve doktorların çalışma planına göre düzenlenen doktor çalışma planı isim listesine ulaşmanın yolunu sizlere gösterebiliriz.

İSTANBUL FTR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HEKİM ÇALIŞMA LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi çalışan doktorların  (hekimlerin) tamamının listesine hastaneni web sayfasından ulaşabilirsiniz. Hekimlerin listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL FTR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ DOKTORLARI

İstanbul  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Hekimlerinin Listesini nereden ulaşabilirim?

  1. ADIM:  https://istanbulftreah.saglik.gov.tr/ adresini tıklayarak İstanbul  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Resmi web sayfasına giriş yapınız. Giriş yaptığınız Ana Sayfanın üst kısmına menü kısmına bakınız.
  2. ADIM: Web sayfasının üst menü bölümünde bulunan “Kadromuz” seçeneğini seçiniz.
  3. ADIM: Açılan pencerede yer alan “Hekimlerimiz” butonunu tıklayınız. Açılan arama butonundan bölüm seçip hekimlerini görebilirsiniz. örneğin Acil Servis tıklandığında servisle ilgili bilgiler satırlar halinde gelecektir.

İstanbul İstanbul  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları

İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cildiye Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroloji Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrin Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi kalp Damar Cerrahi Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, İstanbul BFTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahi Doktorları, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi Doktorları.

 

(Visited 232 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir