İlaç Kullanım Süresi Sorgulama, İlaç Hakkım Var mı?

İlaç kullanım Süresi Sorgulama. İlaç hakkı sorgulama. İlaç hakkım Var mı? Kullandığım İlaçlar nelerdir? SGK 4/A İşçi sigortalılar ilaç kullanım süresi sorgulama, SGK 4/B Esnaf sigortalılar ilaç kullanım süresi sorgulama, SGK 4/C Memur sigortalılar ilaç kullanım süresi sorgulama, www.turkiye.gov.tr ilaç kullanım süresi sorgulama sayfası için aşağıdaki linki tıklayınız.

İLAÇ KULLANIM SÜRESİ SORGULAMA e-DEVLET

 e-Devlet İlaç Kullanım Süresi Sorgulama

İlaç kullanım süresi sorgulama nasıl yapılır? Burada sizlere doktorunuz tarafından size reçete edilen ilaçlarınızın kullanım  süresinin ne zaman dolduğunu yani tedavi için size verilen ilacın ne zaman biteceğini öğrenmenin yolunu anlatacağız.

Özellikli raporla alınan ilaçların üç ay gibi bir kullanım süresine yatacak kadar doktorunuz reçete etmektedir. Üç ay ay ne zaman bitecek?

Ne zaman tekrar ilaç yazdırabileceğim? yeni ilaç almak için hangi tarihi bekleyeceğim gibi sorularınızın cevabı e-Devlette 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama uygulamasında.

Uygulamaya girdiğinizde ilaç kullanım süresi aşağıdaki gibi listelenecektir.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafında karşılanan (4A – 4B – 4C) ilaçların kullanım sürelerini sağlık kurumu veya eczaneye gitmeden internetten online sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanmak için e-Devlet Kapısı üzerinden TC Kimlik Numaranız ve e-devlet şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

(Visited 256 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir