×

İBB Darülaceze e Randevu Al

İBB Darülaceze e Randevu Al

İBB Darülaceze Online Randevu Al. Darülaceze Tıp Merkezi e-Randevu Sisteminden Çocuk Sağlığı, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, İç hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Psikiyatri, Psikolog ve Diyetisyen için randevu alınabilmektedir.  Randevunuzun geçerli olabilmesi için randevu saatinizden 10 dakika önce hastanede olmanız ve kayıt almanız gerekmektedir.

Darülaceze Online Randevu Alma

Randevu alabilmeniz için öncelikle yukarıdaki linki tıklayarak randevu sistemine giriş yapıp açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Tıp Merkezi telefon, adres

Tel: 0216 528 84 84

Adres: Kayışdağı cad. No: 211 Ataşehir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Tıp Merkezi Ayaktan teşhis ve tedavi  hizmeti vermek amacıyla, 1997 yılında Şehzadebaşı Tıp Merkezi, 2008 yılında Darülaceze Tıp Merkezi, 2009 yılında ise Tozkoparan Tıp Merkezi ile İstanbul genelinde 3 merkezde uzman tabip kadrosuyla halkımıza hizmet vermekte

Sağlıklı bir nesil ve sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla sağlığın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için güler yüzlü, kaliteli, eşit ve verimli bir misyonla muayene farkı almadan SGK’lı çalışanlara, emeklilere ve sosyal güvencesi olmayan çocuklara sağlık hizmeti sunuyoruz.

(Visited 943 times, 1 visits today)

Yorum gönder