×

Eşrefpaşa Hastanesi Online Randevu Al

Eşrefpaşa Hastanesi Online Randevu Al

Eşrefpaşa Hastanesi Online Randevu Al. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Online randevu sistemi giriş sayfasından Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu sistemine giriş yapmalısınız. Aşağıdaki linki tıklayarak Eşrefpaşa Randevu Alma sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfanın sağ tarafında belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz hekim ve branş için randevu alabilirsiniz. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Eşrefpaşa e randevu, Eşrefpaşa e sonuç

EŞREFPAŞA HASTANESİ E-RANDEVU SİSTEMİ GİRİŞ

Eşrefpaşa Hastanesi Randevu İptal
Lütfen gelemeyeceğiniz randevuyu iptal ediniz. Zira 90 gün içinde iki veya daha fazla sayıda poliklinik randevusuna gelmeyenlerin, gelmediği son randevu tarihinden itibaren 90 gün boyunca randevu alması engellenmiştir.

Hastanede, Pazartesi ve Cuma günleri İşaret Dili Eğitmenleri görev yapmaktadır. Bu nedenle işitme engelli hastaların bu günlerde randevu almaları önerilir.
Muayene sırasında kimlik kartınızın yanınızda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka ve Buca Semt Polikliniğinde Ücretli Hastalara Hizmet Verilmemektedir.
Ehliyet Yenileme’ işlemleri için randevuların sadece Eşrefpaşa Hastanesinden alınması gerekmektedir.

Randevunuzun geçerli olabilmesi için randevu saatinizden 15 dakika önce hastanede olmanız ve kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

EŞREFPAŞA HASTANESİ LABORATUVAR, RADYOLOJİ VE PATOLOJİ SONUÇLARI
Laboratuvar sonuçlarını görmek için aşağıdaki linki tıklayarak Eşrefpaşa Hastanesi , hastane tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız. Sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz.

Eşrefpaşa Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız

 

(Visited 594 times, 1 visits today)

Yorum gönder