Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Online Randevu Al

Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Randevu Al, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Çocuk Hastanesi Randevu Alma. Hacettepe Çocuk Hastanesi Randevu. Hacettepe Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Randevu Telefonu kaç? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi internetten online randevu alma.

Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesine randevu alınabilmektedir. e-Randevu için aşağıdaki linki tıklayarak. Hacettepe Çocuk Hastanesi Randevu

Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi   e-RANDEVU İÇİ TIKLAYINIZ.

TELEFON İLE RANDEVU

Çocuk Hastanesi randevuları için Çağrı merkezinden hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir.

Hacettepe Çocuk Hastanesi randevu telefonu 444 4 444 ü arayarak randevu alabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesine internetten veya telefon ile randevu alabilirsiniz.

Hacettepe Randevu için TC kimlik No veya Pasaport No gerekmektedir.

Randevu almak istediğiniz hastane, bölüm ve doktor seçimini yapınız.

ONLINE RANDEVU İŞLEMLERİ

Web sayfamızın Online Randevu linkine tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız. Telefonla randevu sırasında TC kimlik numaranızı hazır bulundurunuz.

Randevunuzu ilgili poliklinik için en fazla 6 (altı) gün sonrasına alabilirsiniz. Aynı gün için birden fazla poliklinik randevusu verilmemektedir.

Sonuç, kontrol ve konsültasyon randevusu için ilgili bölüm sekreterliğine başvurunuz. Ancak sıramatik bulunan polikliniklerimizde sonuç göstermek için sıra alınması gereklidir.

Muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız. Polikliniklerimize başvurunuz sırasında T.C. Kimlik numarasını içeren Resmi Kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.

Aldığınız randevuya gelemeyecekseniz lütfen aynı numarayı arayarak randevunuzu iptal ediniz.

Bölümler hakkında gerekli bilgiler bölüme ait web sayfasında yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili bölümün poliklinik sekreterliğini bağlatınız.

Diğer randevu bilgileri:

– Yeşil kartlı hastalarımız SGK ile yapılan özel protokol kapsamında 01.03.2015 tarihinden itibaren sevk zinciri kaldırılmış olup hastanemiz bölümlerine doğrudan başvurabilirler.

MESAİ DIŞI ÖĞRETİM ÜYESİ MUAYENE VE HİZMET RANDEVUSU

• Bizzat öğretim üyesine muayene olmak isteyen hastalar için; Sağlık Uygulama Tebliği ile belirlenmiş olan poliklinik muayene ücretinin en fazla iki katı kadar ilave ücreti,

• Bizzat öğretim üyesi tarafından verilen tetkik, tedavi, ameliyat vb. hizmetler için ise Sağlık Uygulama Tebliği ile belirlenen hizmet bedelinin en fazla bir katı kadar ilave ücreti hastane veznesine yatırmaları gerekmektedir.

• Ancak öğretim üyeleri tarafından mesai saatleri dışında bizzat verilen sağlık hizmetleri için yapılacak ödemede, Sosyal Güvenlik Kurumunca belirlenmiş sağlık hizmetleri bedelinin bir defada asgari ücretin iki katını geçemez.

• Mesai dışı öğretim üyesi muayene/hizmet randevusu için hafta içi mesai saatleri içinde 444 4 444 numaralı telefonu veya aşağıda belirtilen bölüm sekreterliklerini aramanız gerekmektedir.

Hastane Çağrı Merkezi, Online randevu veya bölümlerde poliklinik sekreterleri tarafından muayene randevusu verilmektedir. Bölümlerin randevu verme yöntemi aşağıdaki listede sunulmuştur.

 

(Visited 32 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.