Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi Randevu Al

Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi Randevu Al, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Onkoloji Hastanesi Randevu Alma. Hacettepe Onkoloji Hastanesi Randevu. Hacettepe Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi Randevu Telefonu kaç? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi internetten online randevu alma.

Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi   e-RANDEVU İÇİ TIKLAYINIZ.

TELEFON İLE RANDEVU

Onkoloji Hastanesi randevuları için Çağrı merkezinden hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir.

Onkoloji Hastanesi randevu telefonumuz 444 4 444 ü arayarak randevu alabilirsiniz.

Ankara Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesine randevu alınabilmektedir. e-Randevu için aşağıdaki linki tıklayarak. Hacettepe Onkoloji Hastanesi Randevu

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesine internetten veya telefon ile randevu alabilirsiniz.

Hacettepe Onkoloji Randevu için TC kimlik No veya Pasaport No gerekmektedir.

Randevu almak istediğiniz hastane, bölüm ve doktor seçimini yapınız.

ONLINE RANDEVU İŞLEMLERİ

Web sayfasından Online Randevu linkine tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız. Telefonla randevu sırasında TC kimlik numaranızı hazır bulundurunuz.

Randevunuzu ilgili poliklinik için en fazla 6 (altı) gün sonrasına alabilirsiniz. Yalnızca Ortopedi bölümü için 10 (on) gün sonrasına alabilirsiniz. Ortopedi bölüm randevuları sadece Pazartesi günleri verilmektedir. Aynı gün için birden fazla poliklinik randevusu verilmemektedir.

Sonuç, kontrol ve konsültasyon randevusu için ilgili bölüm sekreterliğine başvurunuz. Ancak sıramatik bulunan polikliniklerimizde sonuç göstermek için sıra alınması gereklidir.

Muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız. Polikliniklerimize başvurunuz sırasında T.C. Kimlik numarasını içeren Resmi Kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.

Aldığınız randevuya gelemeyecekseniz lütfen aynı numarayı arayarak randevunuzu iptal ediniz.

Bölümler hakkında gerekli bilgiler bölüme ait web sayfasında yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için ilgili bölümün poliklinik sekreterliğini bağlatınız.

Diğer randevu bilgileri:

– Yeşil kartlı hastalarımız SGK ile yapılan özel protokol kapsamında 01.03.2015 tarihinden itibaren sevk zinciri kaldırılmış olup hastanemiz bölümlerine doğrudan başvurabilirler.

– 65 yaş ve üzeri hastalarımızın dahili branşları ilgilendiren rahatsızlıklar (diabet, hipertansiyon, eklem ağrısı, astım, kemik erimesi, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği gibi) için öncelikle Geriatri polikliniğinden randevu almaları gerekmektedir.

Öncelikli Hasta Uygulamasına ilişkin randevular

– Hastanemizde öncelikli olarak hizmet verilebilecek hastalar; ilgili mevzuat uyarınca acil, adli, yaşlı ve özürlü hastalarımız ile Harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gazilere (kimlik ibraz edilmesi halinde) öncelik hakkı tanınmaktadır.

– Öncelik hakkı tanınan hastaların hakları saklı kalmak kaydıyla, Çağrı merkezinden randevu alan hastalar mümkün olduğunca randevu aldıkları saatte muayene edilecektir.

MESAİ DIŞI ÖĞRETİM ÜYESİ MUAYENE VE HİZMET RANDEVUSU

• Bizzat öğretim üyesine muayene olmak isteyen hastalar için; Sağlık Uygulama Tebliği ile belirlenmiş olan poliklinik muayene ücretinin en fazla iki katı kadar ilave ücreti,

• Bizzat öğretim üyesi tarafından verilen tetkik, tedavi, ameliyat vb. hizmetler için ise Sağlık Uygulama Tebliği ile belirlenen hizmet bedelinin en fazla bir katı kadar ilave ücreti hastane veznesine yatırmaları gerekmektedir.

• Ancak öğretim üyeleri tarafından mesai saatleri dışında bizzat verilen sağlık hizmetleri için yapılacak ödemede, Sosyal Güvenlik Kurumunca belirlenmiş sağlık hizmetleri bedelinin bir defada asgari ücretin iki katını geçemez.

• Mesai dışı öğretim üyesi muayene/hizmet randevusu için hafta içi mesai saatleri içinde 444 4 444 numaralı telefonu veya aşağıda belirtilen bölüm sekreterliklerini aramanız gerekmektedir.

Hastanelerimizde Çağrı Merkezi, Online randevu veya bölümlerde poliklinik sekreterleri tarafından muayene randevusu verilmektedir. Bölümlerin randevu verme yöntemi aşağıdaki listede sunulmuştur.

(Visited 120 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir