Hacettepe Diş Hakimliği Hastanesi Online Randevu Al

Ankara Hacettepe Diş Randevu, HÜ Diş Randevu Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Hastanesi Randevu Alma. Hacettepe Diş Hastanesi Randevu Telefonu kaç? Hacettepe Üniversitesi Diş Hastanesi internetten online randevu ve Hacettepe Diş Randevu Telefonu

Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesine hasta muayene ve tedavileri, randevu sistemi ile yürütülmektedir. 444 4 444 nolu çağrı merkezi hattından veya http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/ web sayfasından online randevu alabilirsiniz. 


Ankara Hacettepe Üniversite Diş Hastanesi   e-RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ.

Hacettepe Üniversitesi Diş Hastanesine internetten veya telefon ile randevu alabilirsiniz. Hacettepe Diş Randevu için TC kimlik No veya Pasaport No gerekmektedir. Randevu almak istediğiniz hastane, bölüm ve doktor seçimini yapınız.


HACETTEPE DİŞ TELEFON İLE RANDEVU

Diş Hekimliği randevuları için hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir. Diş Hekimliği randevu telefonumuz 444 4 444 ı arayarak randevu alabilirsiniz.


Fakültemizde muayene olmak isteyen hastalarımız; öncelikle oral diagnoz ve radyoloji bölümden online randevu alıp, muayene olduktan sonra diğer bölümlere gidebilir.

Hastalarımız //www.hastane.hacettepe.edu.tr/online-randevu_36.html adresinden mevcut kontenjan dahilinde randevu alabilirler.

Online Randevuları her cuma öğleden sonra verilecektir.

Çocuk Diş hekimliği Anabilim Dalı randevuları 0-13 yaş arasındaki hastalar içindir.

Şehir dışından gelecek hastalar da randevu alarak gelmeleri gerekmektedir.

Fakülteye acil olarak giriş yaptırmış olan,  hastalar online randevularını 10 gün sonra alabilirler. 

E-posta: disbashekimlik@hacettepe.edu.tr

Ankara Hacettepe Üniversite Diş Hastanesi Randevu telefonu Kaç?

444 4 444  RANDEVU TELEFONU

 

(Visited 3.539 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir