×

Giresun Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Giresun Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu, Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon ile Randevu. Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu: Giresun Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon İle  Randevu: Giresun Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

ALO 182

Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri: Giresun Üniversitesi Prof.Dr.İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0 (454) 310 16 90           +90 454 310 16 55

Fax : 0 (454) 310 16 96

E-posta : hastane@giresun.edu.tr

Adres : Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Nizamiye Mah. Mumcular Sok. No: 1/1 Merkez / GİRESUN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Tıbbi Birimler
Doktorlar
Acil Tıp Anabilim Dalı
Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dalı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı
Genel Cerrahi Anabilim Dalı
Göz Hastalıkları Anabilim Dalı
İç Hastalıkları Anabilim Dalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı
Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı
Kardiyoloji Anabilim Dalı
Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı
Ortopedi Anabilim Dalı
Radyoloji Anabilim Dalı
Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı
Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı
Üroloji Anabilim Dalı
(Visited 1.190 times, 1 visits today)