Cumartesi günü İçin Mhrs’den Diş Randevusu Alınabilir mi?

Cumartesi günü İçin Mhrs’den Diş Randevusu Alınabilir mi? Pazar günü için MHRS randevusu Alınabilir mi? Tatil günü çin Mhrs Randevusu alınabilir mi?

Hafta sonu tatilinde Merkezi Hekim Randevu Sisteminden hastane randevusu alınabilir mi işte yeni bir uygulamanın haberini sizlerle paylaşıyoruz.

ADSM Cumartesi günleri de hizmet veriyor Nevşehir  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) olarak  sorunlara pratik çözüm anlayışıyla yaklaşıyor,  kaliteli hizmetimizi 7/24 ulaşılabilirliğinde sunmaya devam ediyor. 27 Temmuz 2017 Perşembe 13:35 731 0 A + A – Yazdır Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Yorum Yaz Nevşehir  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) olarak  sorunlara pratik çözüm anlayışıyla yaklaşıyor,  kaliteli hizmetimizi 7/24 ulaşılabilirliğinde sunmaya devam ediyor. Çeşitli nedenlerle  hafta içi mesai saatlerinde tedavi için zaman ayıramayan vatandaşlara Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arsında MHRS ‘den randevu almak kaydıyla  hekimin uygun gördüğü gerekli tedaviler uygulanabilmekte. Bunun için hastaların yapması gereken tek şey 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) den yada internet üzerinden ( www.mhrs.gov.tr) randevu almaları.

(Visited 666 times, 1 visits today)