×

Çankırı Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi

Çankırı Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi


Çankırı Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Çankırı Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Çankırı Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Çankırı Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Çankırı Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Çankırı Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Çankırı Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Çankırı Devlet Hastanesi Nerede, Çankırı Devlet Hastanesi Ulaşım.

Çankırı Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Çankırı Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Çankırı Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Çankırı Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Çankırı Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Çankırı Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Çankırı Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Çankırı Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Çankırı Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Çankırı Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Çankırı Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Çankırı Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Çankırı Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Çankırı Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çankırı Devlet Onkoloji Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Çankırı Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Çankırı Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres :Kastamonu Caddesi Kırkevler Mahallesi
Telefon : 0376 213 27 27 – 0376 213 27 99 – 0376 213 06 55 – 0376 212 22 22
Faks (Başhekimlik) : 0376 213 07 83
Faks (Kalem) : 0376 213 15 88
Email :cankiridhs6@saglik.gov.tr

TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ
Adres : Aksu Mah. Öğretmenler Sok. No:12
Telefon : 0376 213 10 98

(Visited 529 times, 1 visits today)