×

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Nerede, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Ulaşım.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Tahlil/ Rotgen Sonuçları

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Onkoloji Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı Yıldırım / BURSA
Eposta Adresi : bursaeah1@saglik.gov.tr
Öneri ve Şikayetleriniz İçin : bursaeah1.hh@saglik.gov.tr
Kep Adresi : bursaeah1@hs01.kep.tr
Telefon Numaralarımız :
SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH (Ana Bina)
Santral : 0224 295 50 00
Fax : 0224 366 44 34
Kadın Doğum
Santral : 0224 295 50 00
Fax : 0224 366 69 25
Nilüfer Ek Bina
Santral : 0224 270 82 00
Fax : 0224 242 37 59
Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ek Binası
Santral : 0224 800 21 00
Fax : 0224 800 22 41
Kalp ve Damar Cerrahi Ek Binası
Santral : 0224 295 50 00
Fax : 0224 369 02 55
Bursa YIH Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT)
Santral : 0224 502 80 60-61
Fax : 0224 502 80 63
Bursa YIH Osmangazi Ek Binası
Santral : 0224 295 50 00
(Visited 2.167 times, 1 visits today)