Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi  MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi  Tahlil Sonuçları, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Nerede, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Ulaşım.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

 • ADRES
  Adres : Burhaniye Mahallesi Mimar Sinan Cad. No:54 İnegöl / BURSA

  KEP ADRESİMİZ
  inegol.devlethastanesi@hs01.kep.tr

  ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN
  Hasta görüş ve Öneriler için : inegoldh.bilgi@saglik.gov.tr
  Çalışan görüş ve Öneriler için : inegoldh.calisan@saglik.gov.tr adreslerinden bizlere mail atabilirsiniz.

  TELEFON
  +90 0 224 715 17 15
  +90 224 713 67 79 (FAX)

(Visited 1.249 times, 1 visits today)