Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Randevu

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Randevu,Online Tahlil Sonuçları. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Randevu, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Tahlil Sonuçları, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Nerede, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Ulaşım.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Giriş, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Mhrs Üyelik, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Mhrs İptal, Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
Adres : Alaaddin mah. Prof. Dr. Orhan KARMIŞ Caddesi No: 3 Osmangazi/Bursa
Telefon : (0224) 223 82 00
Fax : (0224) 225 10 53
e-posta : bursa.onkoloji@saglik.gov.tr

(Visited 584 times, 1 visits today)