Bir Kişi Aynı Anda, Aynı Güne MHRS’den Kaç Randevu Alabilir?

Bir Hesaptan Aynı Anda Aynı Gün İçin MHRS’den Kaç Randevu Alınabilir? Aynı gün içinde bir hastaneden kaç farklı branşa randevu alınabilir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nden hastane randevusu almak isteyen vatandaşlarımız bir günde aynı anda kaç branştan randevu alabilirler? Mhrs online olarak internetten kaç randevu alınır? Mhrs Alo 182 Çağrı Merkezinden kaç randevu alınır?

Saat ve poliklinikler farklı olmak kaydıyla aynı günde, aynı kuruma en fazla iki muayene randevusu alınabilmektedir.

Farklı branş ve farklı hastaneden randevu almanız halinde bu kısıtlama kalkmaktadır.

MHRS Aynı Anda Kaç Randevu Alınabilir?

Yazının Türü : Araştırma / Makale

Yazının Amacı : Bu yazıda www.saglikmusaviri.com ziyaretçilerimizin aynı günde kaç branşta hekime randevu alabileceklerini açıklayacağız.

Kaynak / Dayanak : Yazı içerisinde kullanılan bazı bilgiler Sağlık Bakanlığı MHRS web sayfası ( www.mhrs.gov.tr) adresinden alınmıştır.

İçerik :

MHRS randevusu alan vatandaşlarımız aynı gün içerisinde birden fazla poliklinikten randevu alabilirler mi? ?

Aynı anda aynı gün için kaç poliklinikten randevu alınır konusuyla ilgili www.mhrs.gov.tr adresinden alınan bilgi şöyledir;

Saat ve poliklinikler farklı olmak kaydıyla aynı güne kurum başına en fazla iki randevu alınabilmektedir.

Randevu süresi her poliklinik ve hekime bağlı olarak, en az 10, en fazla 60 dk’ya kadar farklılık gösterebilmektedir. Tedavi süresinin planlanması hastane yönetimindedir.

MHRS RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İhtiyaçları önceliğimiz olan 65 yaş üstü, riskli gebe ve engelli vatandaşlarımız için MHRS’de randevu önceliği uygulaması başlatıldı.

Hekimlerimizin günlük belli kontenjanları otomatik olarak bu vatandaşlarımıza ayrılmaktadır. Sağlık Bakanlığı kayıtlarında “öncelikli” kaydı bulunan vatandaşlarımız kendilerine ayrılmış olan kontenjandan faydalanarak randevu alabilmektedirler.

(Visited 6.598 times, 1 visits today)