Bezmialem Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

Bezmialem Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanelerine internetten online randevu  Al. Bemialem Merkez Hastane Randevu Al, Bezmialem Diş Hastanesi Randevu Al, Bezmialem Drogos Hastanesi Randevu Al, Bezmialem Fatih Hastanesi Randevu Al, Bezmialem Sultangazi Hastanesi Randevu Al,  Bezmialem randevu iptal. Bezmialem randevu telefonu.

BEZMİALEM HASTANELERİ ONLİNE RANDEVU AL

Bezmialem Üniversitesi Hastanelerinden randevu almanın kolay yolu, hızlı randevunun püf noktası randevu açılma saatlerinde randevu aramınızdır. Bezmialem Üniversitesi Hastaneleri için randevular günlük açılmakta olup her  yeni günün randevuları, her gece saat 00:00‘da açılmaktadır. 

Bezmialem Üniversitesi Merkezi Randevu Sisteminden Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

1.YOL& İnternetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklayıp açılan sayfadan muayene olacağınız hastaneyi seçip daha sonra muayene olacağınız bölüm ve doktoru seçiniz.

Bezmialem Üniversitesi Hastanelerinden randevu almanın kolay yolu, püf noktası randevu açılma saatlerinde. Randevular günlük açılmakta olup her  yeni günün randevuları her gece saat 00:00‘da açılmaktadır. 

Lütfen gelemeyeceğiniz randevuları “RANDEVU İPTAL” sayfasından iptal ediniz.
Uygun randevu bulunamaması dururumda gün içinde iptal randevusu olabileceği için tekrar deneyiniz.

2.YOL& Bezmialem hastanelerine telefon ile randevu  alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için : 0 212 453 0 453  numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz

İstanbul Bezmialem Üniversitesi Tıp fakültesi Hastanelerinden Telefonla Randevu almak için Telefon: +90 (212) 453 17 00  bilgi alabilirsiniz arayabilirsiniz.

İstanbul Bezmialem Üniversitesi Tıp fakültesi Hastanelerinde yapılan tahlillerinizin sonucunu internetten online almak için aşağıdaki laboratuvar sonuçları linkini tıklayınız.

3.YOL& Muayene olacağınız Bezmialem şahsen hastanesine başvurarak  randevu  alabilirsiniz.

LABORATUVAR SONUÇLARI

Bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.

Giriş yapıp muayene olduğunuz Hastaneyi seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek tahlil ve radyoloji sonuçlarınızı görebilirsiniz.

 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  +90 (212) 453 17 00

Fax : +90 (212) 453 18 69

E-posta : info.hastane@bezmialem.edu.tr

Web: tip.bezmialem.edu.tr

Adres : Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) P.K. 34093 Fatih / İstanbul

 

(Visited 22.853 times, 1 visits today)