×

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Randevu

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İnternet Randevu, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon ile Randevu. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İnternet Randevu: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Telefon İle  Randevu: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Tahlil Sonuçları: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel : 0(312) 203 68 68

Fax : 0(312) 223 73 33

E-posta :

Adres : Yukarı Bahçelievler Mareşal Fevzi Çakmak Cad 10. Sok. No:45 Bahçelievler/ANKARA

Diğer Polikliniklerin İletişim Bilgileri İçin TIKLAYINIZ

(Visited 282 times, 1 visits today)