Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon ile Randevu. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon İle  Randevu: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres: Oba Mahallesi Fidanlık Caddesi Alanya / ANTALYA

Tel: +90 242 513 48 41
Fax: +90 242 513 48 40
E-Mail: antalyadhs2.hilet@saglik.gov.tr

ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
AİLE HEKİMLİĞİ
ANATOMİ
ANEZTESİ VE REANİMASYON
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ
BİYOFİZİK
ÇOCUK İMMÜNOLOJİ VE ALLERJİ HASTALIKLARI
ÇOCUK CERRAHİSİ
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
ÇOCUK GASTROENTEROLOJİ
ÇOCUK ERGEN VE RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR
ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA
ENFEKSİYON HASTALIKLARI
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
FİZYOLOJİ
GASTROENTEROLOJİ
GENEL CERRAHİ
GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
GÖĞÜS HASTALIKLARI
GÖĞÜS CERAHİSİ
HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
İÇ HASTALIKLARI
JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİ
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
KALP VE DAMAR CERRAHİSİ
KARDİYOLOJİ
KULAK BURUN VE BOĞAZ HASTALIKLARI
NEFROLOJİ
NÖROLOJİ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRRAHİ
RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
RADYOLOJİ
TIBBİ BİYOKİMYA
TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
TIBBİ PATOLOJİ
TIBBİ FARMAKOLOJİ VE GENETİK
ÜROLOJİ
(Visited 508 times, 1 visits today)