×

Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim, Adres, Telefon, Randevu, Sonuç

Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim, Adres, Telefon, Randevu, Sonuç

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim, Başakşehir Devlet Hastanesi Adres,Başakşehir Devlet Hastanesi Telefon, Başakşehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Başakşehir Devlet Hastanesi Sonuç laboratuvar tahlil sonuçları, Başakşehir Devlet Hastanesi kaç yataklı?

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A

Posta Kodu : 34480 Başakşehir – İstanbul / TÜRKİYE

Telefon : 0(212) 488 01 70 (Pbx)

Fax : 0(212) 488 01 80

E-Mail : basaksehirdh.evrak@saglik.gov.tr

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatleri dışında hastalar Acil durumlarda günün 24 saati Acil Serviste hizmet alabilirler.

 

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Kaç yataklı?

Başakşehir Devlet Hastanesi, 17.219.40 m2 arsa alanı üzerinde, 7 katlı A blok, 3 katlı B blok ve 4 katlı C bloktan müteşekkil olup, 100 yatak kapasitesi ile 4 Ameliyathane Salonu, 8 yataklı 2.düzey Genel Yoğun Bakım Ünitesi, 12 yataklı Palyatif Bakım Servisi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.

(Visited 822 times, 1 visits today)