×

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Kan Tahlili Sonuçları, İdrar Tahlili Sonuçları. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randyoloji Sonuçları, MR Sonuçları, Tomografi Sonuçları, Röntgen Sonuçları.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yaptırdığım Laboratuvar tahlillerinin sonuçlarını nasıl öğrenebilirim?

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yaptırdığınız kan tahlili, şeker, idrar, patoloji gibi tahlillerin  sonuçlarını internet üzerinden online öğrenebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi tahlil sonuçlarınızı internet üzerinden nasıl öğrenebileceğinizi adım, adım açıklayacağız.

E-Laboratuvar Sonuç Görüntüleme sistemini başlatabilmek için Hızlı E-Laboratuvar Sonuç Görüntüleme bölümünde yer alan T.C. Kimlik No ve Şifre alanlarını doldurunuz. İlk girişi tamamlayıp kayıt işlemlerini bitirdiğinizde size ait şifreniz e-posta adresinize doğrulama bilgisi olarak gönderilecektir.

Giriş işleminden sonra Laboratuvar Sonuç İşlemleri bölümü açılacaktır. Burada karşınıza çıkacak olan laboratuvar sonuç listesinden istediğiniz tarihteki sonuç için Sonuçlar İçin Tıklayınız! üzerini tıklayarak laboratuvar sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

 

(Visited 313 times, 1 visits today)

Yorum gönder