Zonguldak Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç, Tahlil Sonuçları Sorgulama

Zonguldak Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç, Tahlil Sonuçları Sorgulama. Zonguldak Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Zonguldak Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçlarını  sisteminden öğrenebilirsiniz. Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü e-Nabız Tetkik Sonuç Sorgulama. Zonguldak Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Zonguldak Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

Zonguldak Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

Hasta sonuç raporları; hekiminizden alacağınız “Hasta Kayıt No” ve kimlik numaranız ile aşağıdaki link üzerinden yapılabilmektedir.

TOKAT SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Zonguldak Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları.   Vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Zonguldak Halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

(Visited 281 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir