Zekai Tahir Hastanesi MHRS Randevu,Dr.Zekai Tahir Doktor Çalışma Listesi


Ankara Zekai Tahir Hastanesi MHRS Randevu, Ankara Dr. Zekai Tahir Doktor Çalışma Listesi. Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi Doktor Çalışma listesine ulaşabilir, Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi Tahlili Sonuçlarını alabilirsiniz. Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi İletişim bilgileri, Adres ve Telefon bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz.MHRS Randevu, Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi  Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile Ankara  MHRS Randevu  Alma işlemini yapabilirsiniz.


Ankara Dr. Zekai Tahir Hastanesi MHRS Randevu Alma

Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile istediğiniz bir gün ve istediğiniz saate Hastane Randevusu Alabilirsiniz. Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi MHRS randevusunu sorgulayabilirsiniz. Randevu iptali yapabilirsiniz. Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi doktor randevusu almak için öncelikle MHRS Yeni üye Kaydı yapmanız gerekmektedir. MHRS Üye Kaydından sonra TC kimlik no ve MHRS parolanızı girerek randevu alabilirsiniz.

Ankara Zekai Tahir Hastanesi MHRS Giriş

Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi muayene olmak isteyen vatandaşlar Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Ankara Dr. Zekai Tahir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi MHRS Doktor çalışma cetveli için aşağıdaki linki tıklayınız.

Ankara Zekai Tahir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

 


Ankara Zekai Tahir Hastanesi Doktor Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi Laboratuvar, Radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden ulaşabilmeniz için

T.C Kimlik Numarası ve Dosya No / Barkod Numaralarının olması gerekmektedir.

Laboratuvar, Radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden erişme hakkı Hastanın mahremiyeti gereği yalnızca hastanın kendisine aittir.

Bu güvenliği sağlamak amacıyla hastalarımızın Hastaneye başvurduğu andaki Dosya No / Barkod numaralarını saklamaları gerekmektedir.

Röntgen Sonuçları için tıklayınız


Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Eğitim Ve Araştırma Kadın Hastanesi İletişim Bilgileri

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Adres: Talatpaşa Bulvarı     Samanpazarı / ANKARA

Telefon: (0312) 306 50 00

Faks: (0312) 310 96 40


Çayyolu Semt Polikliniği

Adres: Ümit Mahallesi 8. Cadde 421. Sokak No: 20  Ümitköy- Çayyolu / ANKARA

Telefon: 0312 236 32 07
0312 236 32 08
Faks: 0312 236 32 23

 

(Visited 718 times, 1 visits today)