Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon ile Randevu. Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Online tahlil sonuçları, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Röntgen Sonuçları, Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu: Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon İle  Randevu: Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları: Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Uşak Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Denizli Caddesi No:4 64100 Merkez, UŞAK

Tel: +(90) 276 2240000
GSM:0505 157 8527
Fax: +(90) 276 2238475 +(90) 276 2238477
Ek Hizmet Binası :+(90) 276 2167020
Fax:+(90) 276 2167026

(Visited 2.255 times, 1 visits today)