×

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sonuç Sorgulama

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sonuç Sorgulama

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sonuç Sorgulama. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Laboratuvar Sonuçları. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi online sonuç alma sayfasından biyokimya, hemogram, hormon, idrar, kan, kültür, hormon ve diğer laboratuvar sonuçlarını alabilirsiniz, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kan tahlili sonuçları, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi patoloji sonuç, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi radyoloji sonuç, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi MR – Tomografi röntgen sonuç, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nükleer tıp sonuç alma sayfasından online sonuç alabilirsiniz.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SONUÇ SORGULAMA

RADYOLOJİ SONUÇLARI

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Protokol Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi e Nabız Tahlil Sonucu Sorgulama

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yaptırmış olduğunuz tüm tahliller ve sonuçlarını tarih ve açıklama bazında referans değerleri ile birlikte listeleyebilir, istediğiniz tahlilin üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz. Tarih aralığına ve işlem adına göre filtreleme yapabilirsiniz.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ E-NABIZ SONUÇ SORGULAMA

Tahlil Sonuçları

Tahlil sonuçlarınız referans değeri aralıklarının dışındaysa bu farklılık renklendirmeyle size gösterilmektedir.

PDF butonu ile bütün tahlil sonuçlarınızı bilgisayarınıza pdf olarak kaydedebilir sadece istediğiniz tahlil sonucunuzu seçip veya belirli tarih aralığındaki tahlillerinizi seçip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ‘Bu işlem bana ait değil’ butonuna tıklayarak işlemin size ait olmadığı bildiriminde bulunabilirsiniz.

Grafik simgesine tıklayarak tahlil sonucunuzu grafik üzerinde görebilir, aynı sayfada bulunan tablo butonu ile sonuç değerlerinizi tablo şeklinde görebilirsiniz.

Görüntülerim Röntgen Sonuçları

Çektirmiş olduğunuz tüm tıbbi görüntü ve radyolojik raporlarınıza Teletıp ve Teleradyoloji sistemi entegrasyonu
sayesinde tarih, hastane ve görüntü bazında erişebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz görüntünün ve raporunun üzerine tıklayarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Buradaki görüntü ve raporları yurt içi ve yurt dışında belirleyeceğiniz hekimlerle ve aile bireyleriyle internet ve mobil uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hekimler kendi yorumlarını ekleyebilecekleri gibi başka hekimlerin mevcut görüntü üzerine yazmış olduğu
raporları da değerlendirebilirler.

(Visited 256 times, 1 visits today)

Yorum gönder