×

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi e Randevu

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi e Randevu

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi e Randevu. Trakya Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi Online Randevu Alma. Trakya Üniversitesi Diş Fakültesi Randevu Telefonu. Trakya Üniversitesi Diş Randevu.

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesinden nasıl randevu alınır?

 1. YOL&: Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine İnternetten online olarak randevu alabilirsiniz.

TRAKYA  DİŞ FAKÜLTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Trakya Üniversitesi Diş e Randevu, Trakya Üniversitesi Randevu İptal, Trakya Üniversitesi Diş Fakültesi Randevu Telefonu

2. YOL&: Trakya Üniversitesi Diş Hastanesine Telefon İle Randevu Alabilirsiniz.

RANDEVU TELEFONU : (0284) 236 45 51

Hasta Randevu Danışma Hattı:  (0284) 236 45 51

3. YOL&: Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesine Şahsen Başvurarak Hastanesinden Sıra Numarası Alabilirsiniz.

E-Randevu sisteminden faydalanmak için bilinmesi gerekenler;
Randevu sisteminden faydalanmak için Kliniklerimizde “Hasta Arşiv Kaydı” oluşturulması ve “ilk Muayene” olunması gerekmektedir.

Kliniklerimizde 13 yaş ve üzeri hastalar için hafta içi 09:00 – 12:00 ve 13.30 – 16:30 saatleri arasında, randevusuz ilk muayene yapılmaktadır. (Tomografi çekimleri olduğunda muayene saatleri acil hastalar dışında sabah 11.30 – öğleden sonra 15.30’da sonlanmaktadır.)

İlk muayene sonrası verilen “Planlama Kağıdı“nda hastanın takip etmesi gereken bölümler sırayla yazılmaktadır.

Hasta; İlk Muayene sonrası planlama kağıdında yer alan bölümler için sırayla E-Randevu alacaktır. Bunun için Sisteme T.C. Kimlik No ile giriş yapması ve Randevu almak istediği bölüm ve tarihi seçmesi gerekmektedir. Randevu sonrası hastanın sistemde kayıtlı bulunan telefon numarasına bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

E-Randevu sisteminde yalnızca 1 bölüm için randevu alınmaktadır. Bu yüzden öncelikle Planlama kağıdında ilk sırada yer alan bölüm için randevu alınması ve tedavi bittikten sonra planlama kağıdındaki sıralamaya uygun olarak bir sonraki bölüm için randevu alınması gerekmektedir.

Diş tedavilerinde belirli bir sıralamaya göre işlem yapıldığından dolayı, planlama kağıdındaki sıralamaya uyulmadığı takdirde randevu alınmış olsa bile tedavi uygulanmayacaktır.

Randevu iptal işlemi için E-Randevu sistemine T.C Kimlik no ile giriş yapıldıktan sonra “Randevu Geçmişi” sekmesinden “Randevu İptal ” işlemi yapılmaktadır.

(Visited 3.443 times, 1 visits today)

Yorum gönder