Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları

Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Hastane Telefon ve İletişim bilgileri doğru , güncel olarak burada yer almaktadır.

Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi,MHRS Randevu , Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi
Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.


Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi MHRS Randevu
Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Web’den;

  • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Ve Rehabilitasyon Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Boztepe Mah. İran Cad. No:144 61030 Ortahisar/Trabzon/TÜRKİYE

Telefon:
+9 0 462 322 11 40
+9 0 462 322 11 41
+9 0 462 322 11 42
+9 0 462 322 11 43

Fax:
+9 0 462 321 10 39

E-Mail: trabzonkhh1@saglik.gov.tr

(Visited 483 times, 1 visits today)