×

Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç, Tahlil Sonuçları Sorgulama

Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç, Tahlil Sonuçları Sorgulama

Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç, Tahlil Sonuçları Sorgulama. Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçlarını  sisteminden öğrenebilirsiniz. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü e-Nabız Tetkik Sonuç Sorgulama. Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Trabzon Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

Trabzon Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

Hasta sonuç raporları; hekiminizden alacağınız “Hasta Kayıt No” ve kimlik numaranız ile aşağıdaki link üzerinden yapılabilmektedir.

TRABZON SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Trabzon Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları.   Vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Trabzon Halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

(Visited 3.438 times, 1 visits today)

1 yorum

Kemal

Merhaba kurumunuzda yapılan hıv ag ab combo test kaçıncı nesil olup ve güvenirliği nedir teşekkürler

Yorum gönder