Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Yaylacık Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı (Düzköy Kavşağı Karşısı) No:2 Akçaabat

Tel: +90.462 227 77 77
Fax: +90.462 227 77 89
E-Mail: info@saglik.gov.tr

(Visited 323 times, 1 visits today)