Tokat Devlet Hastanesi MHRS Randevu Telefon, Adres ve Tahlil Sonuçları

Tokat Devlet Hastanesi MHRS Randevu Telefon, Adres ve Tahlil Sonuçları. Tokat Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Tokat Devlet Hastanesi online Randevu , tahlil Sonuçları, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Tokat Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi

Tokat Devlet Hastanesi MHRS Randevu
Tokat Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Web’den;

  • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Tokat Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Tokat Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Tokat Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Tokat Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres:
T.C. Sağlık Bakanlığı Tokat Devlet Hastanesi
Yeni Mahalle, Gültekin Topçam Bulvarı No:9 60100 – TOKAT

Tel: +90.356 214 5400
Fax: +90.356 214 3601
E-Mail: tokatdh.iletisim@saglik.gov.tr

(Visited 783 times, 1 visits today)