TOBB Üniversite Hastanesi Online Randevu, TOBB Tahlil Sonuçları

Ankara TOOB Üniversitesi Hastanesi Online Randevu, TOBB ETÜ Tahlil Sonuçları. TOBB ETÜ Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel TOBB ETÜ Hastanesi İnternetten online randevu alınabilir. TOBB ETÜ Hastanesi telefon ile Randevu alınabilir. Özel TOBB ETÜ Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Özel TOBB ETÜ Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel TOBB ETÜ Hastanesi İnternet Randevu, Özel TOBB ETÜ Hastanesi telefon ile Randevu. Özel TOBB ETÜ Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Özel TOBB ETÜ Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Özel TOBB ETÜ Hastanesi İnternet Randevu: Özel TOBB ETÜ Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

TOBB ETÜ Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel TOBB ETÜ Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0 312 292 99 00  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Özel TOBB ETÜ Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel TOBB ETÜ Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Özel TOBB ETÜ Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel TOBB ETÜ Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0 312 292 99 00

Fax : 0 312 292 99 10

E-posta : info@tobbetuhastanesi.com.tr

Adres : Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü 06510 Ankara / Turkey

ÖZEL TOBB ETÜ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Acil Servis, Göğüs Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Göz Hastalıkları,  Anestezi, Yoğun Bakım ve Reanimasyon, Hemşirelik Hizmetleri, Beslenme ve Diyetetik, İç Hastalıkları (Dahiliye), Beyin Cerrahisi Nöroşirürji, Kadın Hastalıkları / Doğum Jinekoloji, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB), Dermatoloji Nöroloji
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları Patoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Gastroenteroloji Pratisyen Hekim, Genel Cerrahi Radyoloji, Girişimsel Radyoloji Üroloji (Bevliye), Göğüs Cerrahisi
(Visited 665 times, 1 visits today)