×

Tıkla Aşı Randevu Al, MHRS Randevu Al, Hastanede Kolay Muayene Ol

Tıkla Aşı Randevu Al, MHRS Randevu Al, Hastanede Kolay Muayene Ol

Tıkla Aşı Randevu Al, covid 19 aşı randevu Al, MHRS Randevu Al, Hastanede Kolay Muayene Ol.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi MHRS ile tanışan Damla Hanım kendi başına hastanede muayene olmayı anlatıyor. Sitemiz ekibinden Damla Hanım ilk MHRS deneyimini anlatıyor.

HH/Damla DAMLA Antalya

Sevgili Hasta Haber Ziyaretçileri,

Ben artık 17 yaşını bitirdim babam ve annem ile çocuk doktoruna gitmek zorunda değilim.

Gözlerimde sorun olduğu için uzağı göremiyorum miyop olduğum için uzağı görme sorunum var bu yüzden gözlük takmak zorundayım. Uzun süredir göz kontrolüm olmadığı için gözlerimi muayene ettirmek istedim. Babama hastaneye gidip muayene olmam gerektiğini söyledim ama babam işlerinin yoğun olduğunu haftaya gidebileceğimizi söyledi.

Ben artık 17 yaşını bitirdim babam ve annem ile çocuk doktoruna gitmeyeceğime göre kendim işimi halledebilirdim.

Önce Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) web sayfasına giderek MHRS ile ilgili bilgi aldım. Açıklayıcı bilgileri okudum. Sık sorulan sorulara baktım ve MHRS Randevu almanın ilk adımının MHRS’ye Üye olmayı gerektirdiğini öğrendim.

Hemen MHRS Yeni Üye butonundan MHRS Üye kaydımı gerçekleştirdim. Bu işlemi perşembe günü akşam yaptım. Ertesi günü cuma.

TC Kimlik No ve şifremi girerek MHRS’den Antalya’yı seçtim. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi göz kliniğine baktım. Yalnızca Uzm. Dr. Fadime Kendir Uğuz’dan randevu alınabildiğini gördüm. Öğleden sonra 15:50 boş olduğu için o saat için randevumu aldım. Sistem bana randevu numaram ve randevu saatimi bildirdi.

MHRS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Cuma günü saat 11:00 suları doktorum beni aradı 14:30 da boşluk olduğunu erken gelebilirsem 14:30’da muayene edebileceğini söyledi. Bu benim çok hoşuma gitti ve hemen kabul ettim. Saat 14.15 gibi hastaneye vardım. Polikliniğin kapısında beklerken bir uyarı yazısı gördüm.

“Göz Muayenesine Gelenler Lütfen OCT Odasında Göz Ölçümlerini Yaptırsınlar” Şeklinde bir uyarı

olduğunu fark ettim ve hemen OCT odasını buldum ve OCT çektireceğimi söyledim ve görevliler beni içeri alıp göz ölçümü yaptılar.

Daha sonra saat 14:30 olduğu için doktorun yanına gittim beni güler yüzle ve ilgiyle karşıladı Damla mıydı?  dedi bende evet dedim ve muayenemi oldum.

Göz numaram iyiydi sadece sol gözüm 0,25 derece artmış. Üstelik lens kullanmamda bir sakınca olmadığını da örendim muayenemi oldum doktora teşekkür ederek odadan ayrıldım.

MHRS ile Hastanede muayene olmak çok kolay. Sıra beklemeden zamanında muayene oldum ve artık tek başıma hastane işimi görebiliyorum.

Değerli okuyucular sizde Hastane Muayenelerinizi MHRS Randevu alarak yapın sıra beklemeden kolay muayene olun.

 

(Visited 186 times, 1 visits today)