Sivas Numune Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Listesi ve Tahlil Sonuçları

Sivas Numune Hastanesi MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Aşı Randevu, Sivas Numune Hastanesi Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru güncel bilgiler,

Nasıl Muayene Olurum?

MHRS RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Merkezi Hastane Randevu Sistemini Telefon Hattı (182) MHRS Randevu numarasını arayabilirsiniz.

Hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Bu bölümden almış olduğunuz kayıt fişi ile ilgili poliklinik kapısındaki monitörden sıra numaranızı takip ederek muayenenizi en kısa sürede olabilirsiniz. Sağlık güvencesi olmayan hastalar ücretli muayene olabilir.

Nasıl Randevu Alınır?

MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir:

ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

Ayrıca Hastanenin 0533 377 22 58 numaralı Whatsapp hattından da 08:00 – 16:00 saatleri içerisinde randevu alabilirsiniz.


Sivas Numune Hastanesi Doktor Listesi
Sivas Numune Hastanesi Doktor  listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlara ulaşabilirsiniz. Hekim listesi muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor  Listesi İçin Tıklayınız


Sivas Numune Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Sivas Numune Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız


Sivas Numune Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Sivas Numune Hastanesi

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS

Tel:
Ana Bina: 444 44 58
Mehmetçik Ek Bina : 0346 221 86 27

Fax:  0346 223 95 30

E-Mail: svsnumuneh.iletisim@saglik.gov.tr

KEP Hesap Adresi: sivasnumunehastanesi@hs01.kep.tr

Whatsapp Randevu Hattı: 0533 377 22 58 (08:00 – 16:00 saatleri içerisinde randevu alabilirsiniz)

 

(Visited 7.525 times, 1 visits today)