×

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Online Sonuç

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Online Sonuç

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Hastane Telefon ve İletişim bilgileri doğru , güncel olarak burada yer almaktadır.

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi, MHRS Randevu , Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.


Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi MHRS Randevu
Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Web’den;

  • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alinmiş olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Şırnak Cizre Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Sur Mahallesi, Banecırf Mevki, 73200 Cizre/Şırnak
Tel: 0486 617 04 10
(Visited 378 times, 1 visits today)