Sağlık Bakanlığı EKİP Giriş, Sağlık Bakanlığı PBS Giriş

Sağlık Bakanlığı EKİP Giriş, Sağlık Bakanlığı PBS Giriş

Sağlık Bakanlığı EKİP Portalı Nedir? Salık Bakanlığı EKİP Portalı Giriş, Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemine ulaşmak için https://ekipportal.saglik.gov.tr/signin  adresinden giriş yapabilirsiniz.

Salık Bakanlığı Personeli güncel bilgilerine bu portal üzerinden ulaşır.

EKİP GİRİŞİ ÇİN TIKAYINIZ 

Uygulamaya, Sağlık Bakanlığı çalışanları ve Sağlık Bakanlığı tarafından diploması tescil edilmiş olan sağlık çalışanları girebilmektedir. Kullanıcılar bakanlığın kurumsal elektronik posta adresi (kullanıcı adı ve sifre), elektronik imza ve E-Devlet şifresi ile uygulamaya giriş yapılabilir. Kurumsal elektronik posta adresi olmayan Sağlık Bakanlığı çalışanlarımız http://epostakayit.saglik.gov.tr/ bağlantı adresinden saglik.gov.tr uzantılı eposta adresi alabilir

Bu uygulama kişisel bilgilerinizi yönetebileceğiniz ve kurum içi sosyal ağlarınızı oluşturabileceğiniz bir platformdur.
Portal üzerinden kullanıcılara, özlük işlemlerini elektronik ortamda takip etme ve izin verdiği ölçüde kariyer bilgilerini çalışma arkadaşları ve/veya vatandaş ile paylaşma, takvim paylaşımı, ileti paylaşımı, konu bazlı grup oluşturma ve gruplar üzerinden etkinlik duyurusu yapma, katılım bildirme, anket oluşturma, kişisel verilerden arınmış olarak vaka paylaşımı, sesli ve görüntülü görüşme gibi işlemler ile kurum içi sosyal ağlarını oluşturma imkânı sunulmaktadır.

(Visited 3.291 times, 1 visits today)