Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Online Sonuç

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Hastane Telefon ve İletişim bilgileri doğru , güncel olarak burada yer almaktadır.

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, MHRS Randevu, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.


Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Web’den;

  • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : İslampaşa Mahallesi.Şehitler Caddesi No.74 RİZE
Telefon : + 90 464 213 04 91 (PBX)
Faks : + 90 464 217 03 64
E-mail : rizedhs6@saglik.gov.tr
Medula Hastane Tesis Kodu : 11530001

ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ
BİRİM İLETİŞİM NUMARASI
0(464) 2130491 – 2099

Hastanelerimize Erişim ;

Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ana Bina):Hastanemize 06:30 – 23:45 saatleri arasında Fener-İslampaşa-Hastane tabelası bulunan dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır.

Ek Hizmet Binası-1 (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Yeni Doğan): Rize Devlet Hastanesi Yerleşkesi Zemin Kat. Telefon : 0 464 213 05 00

Ek Hizmet Binası-2 (Güneysu Fizik Tedavi Merkezi): Ulaşım Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis önünden servis aracı ile sağlanmaktadır. Telefon : 0 464 344 15 16

Ek Hizmet Binası-3 (Robotik Onkoloji Merkezi: İslampaşa Mah.Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanı Telefon : 0 464 213 04 91

(Visited 1.674 times, 1 visits today)