×

PAÜ Randevu, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

PAÜ Randevu, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

PAÜ Randevu, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al, Paü Hastanesi Özel Muayene randevu al. Denizli Pamukkale Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi poliklinik randevularınızı internetten online alabilir, Paü Tıp telefon ile poliklinik randevusu alabilir veya poliklinik sekreterlerine şahsen başvurup muayene sırası alabilirsiniz. Pamukkale Tıp Öğretim üyesi profesör, doçent, uzman hocalar için ücretli özel muayene sırasını poliklinik sekreterlerinden alabilirsiniz. Özel muayene Randevu Almak için internetten veya telefon ile aşağıdaki linklerden işlem sayfasına ulaşabilirsiniz. muayene ücretlerini ödeyebilirsiniz.

PAÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Öğretim üyesi Hoca randevu için yukarıdaki linki tıklayarak ulaşacağınız randevu sayfasından “Normal Randevu” seçeneğini tıklayınız orada açılan sayfadan “Öğretim Üyesi Randevu” seçilmesi gerekmektedir.

Paü Tıp Randevu Telefonu (0258) 296 60 00

Randevu alırken uymanız gereken kurallar:

Randevu alınmasına rağmen, iptal edilmeden 3 (üç) defa randevu gününde randevusuna gelmeyen hastaların, Randevu sisteminden yararlanmaları engellenecektir.

Randevu tarihinde, randevu saatinden en az 30 dakika önce muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız. Doktorlarımızın uygunluk durumuna göre bir saat içinde muayeneniz yapılacaktır. Polikliniklere kayıt için başvurunuz sırasında T.C. Kimlik Numarası içeren resmi bir kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.

Sağlık Kurulu Raporu Alacak hastalarımız için; Resmi evrak ile başvuracak hastaların yazı işlerine, dilekçe ile başvuracak hastaların ise Rapor Kalemine resmi giriş işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Üç Yolla Randevu Alınabilir.

1.YOL&  Pamukkale Üniversitesi PÜ Hastane Online Randevu Sistemi kullanılarak internetten randevu alınabilir.

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu sistemine giriş yapmanız gerekiyor. İnternetten aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu nu poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz

2.YOL&  Pamukkale Üniversitesi PÜ Hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında  (0258) 296 6000 nolu telefonu arayıp 81’i tuşlayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

3.YOL& Şahsen poliklin sekreterlerine başvurup ücretli öğretim üyesi hoca randevusu veya normal poliklinik randevusu alabilirsiniz.

ONLİNE SONUÇ: Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar sonuçlarını internetten alabilirsiniz.  Online Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız.

PAÜ Hastane Randevu alma işlemleri bölümlere bağlı olarak telefonla, hastane web sayfası üzerinden online veya ayaktan başvuru şeklinde gerçekleşmektedir.

Randevu tarihinde, randevu saatinden en az 30 dakika önce muayene olacağınız poliklinik sekreterliğine giderek giriş işlemlerinizi yaptırınız.

Polikliniklere kayıt için başvurunuz sırasında T.C. Kimlik Numarası içeren resmi bir kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.

Telefonla aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu’nu da içeren SMS bilgisini poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONLİNE TAHLİL SONUÇLARI

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Online Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız.

Laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta/Dosya Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz.

İlk muayenenizden sonraki gelişlerinize ait sonuçlarınızı “Rapor Al” butonu içerisinde sayfalardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

 

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri İletişim Bilgileri: Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres: Çamlaraltı mah. Kalp Merkezi No:7 PK: 20070 Kınıklı / Denizli – TÜRKİYE

Telefon: +90 258 296 60 00 (RANDEVU İÇİN ( 81 ) TUŞLAYINIZ )

Faks: +90 258 296 6001

Mail: infohastane@pau.edu.tr

(Visited 4.436 times, 1 visits today)