Özel Pendik Hospital Randevu

Özel Pendik Hospital Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Pendik Hospital Hastanesi İnternet Randevu, Özel Pendik Hospital Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Pendik Hospital Hastanesi tahlil sonuçları, Özel Pendik Hospital Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Hastanesi İnternet Randevu: Özel Pendik Hospital Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Özel Pendik Hospital Hastanesi İnternet Randevu

Özel Pendik Hospital Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Pendik Hospital Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 88 54 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

444 88 54

Özel Pendik Hospital Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Pendik Hospital Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Hastanesi Tahlil Sonuçları

Özel Pendik Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Pendik Hospital Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres : Doğu Mah. Bilge Sk. No:1 Pendik / İstanbul

Telefon:  444 88 54

Faks: 0216 491 68 06

Eposta: info@pendikhospital.com.tr

ÖZEL PENDİK HOSPİTAL HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Biyokimya Laboratuvarı
Cildiye
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye (iç hastalıkları)
Genel Cerrahi
Göz Sağlığı ve Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kulak Burun Boğaz
Laboratuvar
Nöroloji
EMG
EEG
Ortopedi ve Travmatoloji
Radyoloji
Röntgen
Ultrasonografi
Üroloji
Yoğun Bakım
(Visited 174 times, 1 visits today)