×

Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Randevu Alma

Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Randevu Alma

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi İnternet Randevu, Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi İnternet Randevu: Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. (0312) 478 28 28  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  (0312) 478 28 28

Fax : (0312) 479 93 40

E-posta : info@19mayishastanesi.com

Adres : Nacı Çakır Mah. 761. Sok. No: 2 Dikmen / ANKARA

ÖZEL ORTADOĞU 19 MAYIS HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Acil (24 Saat)
Genel Cerrahi
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Gastroenteroloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Beslenme ve Diyet
Anestezi ve Reanimasyon
Check-Up Bölümü
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi
Psikiyatri
Dermatoloji
Psikolog
Ağız ve Diş Sağlığı
Akupunktur
Dahiliye
Kulak Burun Boğaz
Üroloji
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kardiyoloji
Gögüs Hastalıkları
Radyoloji
(Visited 252 times, 1 visits today)