Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi İletişim, Randevu

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi İnternet Randevu, Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi tahlil sonuçları, Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi İnternet Randevu: Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi İnternet Randevu

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 25 93 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

444 25 93

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Tahlil Sonuçları

Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres : Cemal Sair Sok. No:2 Mecidiyeköy-ŞİŞLİ / İstanbul-Türkiye

Telefon:  0212 274 69 25

Whatsapp : 0 552 156 25 99

Faks: 

Eposta: cevre@cevrehastanesi.com.tr

ÖZEL MECİDİYEKÖY ÇEVRE HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Acil Servis
Plastik Cerrahi
Kadın Hastalıkları
Tüp Bebek
Saç Ekimi
Lazer Epilasyon
Beyin Cerrahi
Check-Up Merkezi
Cildiye
Çocuk Hastalıkları
Dahiliye
Diyet ve Beslenme
Genel Cerrahi
Göz Hastalıkları
Ortopedi ve Travmatoloji
Kulak Burun Boğaz
Üroloji
(Visited 272 times, 1 visits today)