Özel Küçükyalı Delta Hospital İnternet Randevu Al

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi İnternet Randevu, Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi tahlil sonuçları, Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi İnternet Randevu: Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi İnternet Randevu

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0216 388 99 99 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

0216 388 99 99

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi Tahlil Sonuçları

Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Küçükyalı Delta Hospital Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres : İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No : 4 Küçükyalı – İstanbul

Telefon: 0216 388 99 99 (Bilgi ve Randevu için)          0216 376 97 88 (Santral)

Faks: 0212

Eposta: info@deltahospital.com.tr           bilgi@deltahospital.com.tr

ÖZEL KÜÇÜKYALI DELTA HOSPİTAL HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Nöroloji
Kardiyoloji
Cildiye (Dermatoloji)
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Beslenme ve Diyet
(Visited 250 times, 1 visits today)