Özel Çankaya Hastanesi Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Özel Çankaya Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Çankaya Hastanesi İnternet Randevu, Özel Çankaya Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Çankaya Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Özel Çankaya Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Özel Çankaya Hastanesi İnternet Randevu: Özel Çankaya Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Özel Çankaya Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Çankaya Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0312 426 14 50  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Özel Çankaya Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Çankaya Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Özel Çankaya Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Çankaya Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  +90 (312) 426 1450

Fax : +90 (312) 467 9706

E-posta : cankaya@cankayahastanesi.com.tr

Adres : Bülten Sokak No:44 Çankaya Ankara

ÖZEL ÇANKAYA HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Ortopedi ve Travmatoloji
Beyin Cerrahisi (Nöroşirürji)
Genel Cerrahi
Kulak Burun Boğaz
Üroloji
Kardiyoloji
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Radyoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Laboratuvar
Acil Servis
Beslenme ve Diyetetik
Yoğun Bakım Ünitesi
(Visited 247 times, 1 visits today)