Özel Akropol Hastanesi Online Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Özel Akropol Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Akropol Hastanesi İnternet Randevu, Özel Akropol Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Akropol Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Özel Akropol Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Özel Akropol Hastanesi İnternet Randevu: Özel Akropol Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Özel Akropol Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Akropol Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0312 207 90 00 – 0507 207 90 00  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

 

Özel Akropol Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Akropol Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Özel Akropol Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Akropol Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0312 207 90 00 – 0507 207 90 00

Fax :

E-posta :

Adres : Karadeniz Teknik Üniversitesi, 61080, Trabzon, Türkiye

ÖZEL AKROPOL HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Acil Servis
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye
Genel Cerrahi
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları
Ortopedi ve Travmatoloji
Radyoloji
Dermotoloji
Üroloji
(Visited 208 times, 1 visits today)