Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi İletişim, E-Sonuç

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi İnternet Randevu, Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi İnternet Randevu: Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Acıbadem Kozyatağı hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 55 44  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Acıbadem Kozyatağı hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

 

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres :İnönü Cad. Okur Sok. No.20, 34742 Kozyatağı / İstanbul

Tel. :+90 216 571 44 44 / 444 55 44

Faks :

E-Posta :kozyatagiinfo@asg.com.tr

Web Sayfası :http://www.acibadem.com.tr/danisma/hastaneler/kozyatagi-hastanesi

ÖZEL ACIBADEM KOZYATAĞI HASTANESİ BÖLÜMLERİ

Tıbbı Birimler

Hastanede Ağız ve Diş Sağlığı, Ağız ve Çene Cerrahisi, Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Check-Up Merkezi, Deri Hastalıkları,  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Uyku Bozuklukları Kliniği ve Uyku Laboratuvarı, Sigarasız Yaşam Polikliniği, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji,  Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Endokrinoloji, Endokrin Cerrahisi, Gastroenteroloji ve Gastroenteroloji Cerrahisi , Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi, Sindirim Sistemi ve Hastalıkları Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Endometriozis Merkezi, Kardiyoloji, Varis Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji, Omuz ve Dirsek Cerrahisi Merkezi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Odyoloji ve Denge Laboratuvarı,  Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Psikiyatri, Psikoloji ve Pedagoji bölümlerinde  tanı ve tedavi hizmetleri sunuluyor.

Kozyatağı Hastanesi’nde bulunan tüm tıbbi birimler;

Acil Servis İşyeri Hekimliği
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Jinekolojik Onkoloji
Ağız ve Diş Sağlığı Kadın Hastalıkları ve Doğum
Aile Hekimliği Klinik Laboratuvar
Anesteziyoloji Kulak Burun Boğaz
Beslenme ve Diyet Meme Kliniği
Beyin ve Sinir Cerrahisi Nefroloji
Check-Up Merkezi Nöroloji
Çocuk Cerrahisi Odyoloji
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Omuz ve Dirsek Cerrahisi Merkezi
Deri Hastalıkları Ortopedi ve Travmatoloji
Endokrin Cerrahisi Pedagoji
Endometriozis Merkezi Psikiyatri
Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Psikoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Radyoloji
Gastroenteroloji Cerrahisi Sigarasız Yaşam Polikliniği
Genel Cerrahi Sindirim Sistemi Hastalıkları ve Cerrahisi
Göğüs Cerrahisi Uyku Bozuklukları Kliniği
Göğüs Hastalıkları Üroloji
Göz Hastalıkları Varis Polikliniği
Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezleri Yoğun Bakım
İç Hastalıkları
(Visited 184 times, 1 visits today)