Özel Acıbadem Adana Hastanesi Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Özel Acıbadem Adana Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Acıbadem Adana Hastanesi İnternet Randevu, Özel Acıbadem Adana Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Acıbadem Adana Hastanesi hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi İnternet Randevu: Özel Acıbadem Adana Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

 

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Telefon İle  Randevu: Adana Özel Acıbadem hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 55 44  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Tahlil Sonuçları: Adana Özel Acıbadem hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

 

Özel Acıbadem Adana Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Adana Acıbadem  Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres :Cumhuriyet Cad. No: 66 01130 Seyhan / ADANA

Tel. :0 (322) 455 4444

Faks :0 (322) 455 4400

E-Posta :adanainfo@asg.com.tr

Web Sayfası :http://www.acibadem.com.tr/Acibadem_Adana.asp

ADANA ÖZEL ACIBADEM HASTANESİ BÖLÜMLERİ

Tıbbi Birimler

Kanser çalışmalarını yürüten Acıbadem Adana Hastanesi’nde, Pediyatrik Kemik İliği Nakli Merkezi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Tıbbı Onkoloji birimleri yer alıyor. Hastanenin çalışmalarını yoğunlaştırdığı tıbbi bölümler arasında; Tüp Bebek Merkezi, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Meme Sağlığı, Perinatoloji birimleri ve Kozmetik Dermatoloji hizmetleri de bulunuyor.

Özellikli Merkezler

Onkoloji Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Kalp Sağlığı Merkezi, Kemik İliği Nakli Merkezi

(Visited 227 times, 1 visits today)