Ordu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Ordu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Ordu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Ordu Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Ordu Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Ordu Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Ordu Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Ordu Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Ordu Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Ordu Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Ordu Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Ordu Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ordu Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Ordu Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Ordu Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Ordu Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Ordu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Ordu Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Ordu Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Ordu Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Ordu Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

 • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
 • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Ordu Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

 • Adres: Ordu Devlet Hastanesi Şahincili Mahallesi Dr. Fahrettin Önsel Caddesi 52200 Altınordu, Ordu

  Tel: +90.452 234 3232
  Fax: +90.452 233 9360
  E-Posta: ordudhs9@saglik.gov.tr

 • Akyazı Mahallesi Semt Polikliniği

  Adres : Akyazı Mahallesi 817 Nolu Sokak Yeni Akyazı Aile Hekimliği Binası
  Tel: +90.452 225 03 79 – 0452 234 32 32
  Fax: +90.452 233 9360
  E-Posta: ordudhs9@saglik.gov.tr

(Visited 545 times, 1 visits today)