OMÜ Randevu, 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

OMÜ Online Randevu, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Al. Samsun Ondokuz Mayıs Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olacak hastalar; İnternetten Online Randevu ile, OMÜ Randevu Telefonu ile veya poliklinik sekreterlerine şahsen başvurarak poliklinik randevusu alabilirler.  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversite Hastanesi Ücretli Özel Muayene, Profesör, Doçent, Uzman Hoca Muayenesi, Öğretim Üyesi Muayene Randevuları için ilgili bölüm sekreterine başvurabilirsiniz. . Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkesi tahlil sonuçları.

ONLİNE OMÜ RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

OMÜ HASTANE 0 362 312 19 55 ÇAĞRI MERKEZİ  HAFTANIN HER GÜNÜ “08:00 – 24:00” SAATLERI ARASINDA HIZMET VERMEKTEDIR. ÇAĞRI MERKEZININ HIZMET SAATLERI DIŞINDA “HASTANE.OMU.EDU.TR” INTERNET ADRESINDEKI ONLINE RANDEVU SISTEMINDEN RANDEVU ALINABILMEKTEDIR.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Telefon İle  Randevu: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0 362 312 19 55  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

TAHLİL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0 362 312 1919

Adres: OMÜ Kurupelit Kampüsü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 55200 Atakum, Samsun

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Acil Tıp, Göz Hastalıkları, Adli Tıp, Halk Sağlığı, Aile Hekimliği, Histoloji ve Embriyoloji, Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, İç Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Gastroenteroloji, Çocuk Cerrahisi Hematoloji, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Onkoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nefroloji,Çocuk Alerji – İmmünoloji, Endokrinoloji, Çocuk Endokrinoloji Romatoloji,Çocuk Enfeksiyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Gastroenteroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Genetik Kardiyoloji, Çocuk Hematoloji Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Çocuk Kardiyoloji Nöroloji, Çocuk Nefroloji Nükleer Tıp
Çocuk Nöroloji Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Onkoloji Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Çocuk Romatoloji, Psikiyatri, Çocuk Yoğun Bakım, Radyasyon Onkolojisi,Yeni Doğan Radyoloji, Çocuk Acil, Çocuk Radyoloji, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Girişimsel Radyoloji, Doku Tipleme Laboratuarı, Nöroradyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya Lab.
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Tıbbi Biyoloji, Romatoloji Tıbbi Mikrobiyoloji Lab.
Genel Cerrahi Tıbbi Genetik, Göğüs Cerrahisi Tıbbi Patoloji, Göğüs Hastalıkları Üroloji, Uyku Polikliniği Çocuk Üroloji
(Visited 17.966 times, 1 visits today)