×

MHRS Randevu İptal

MHRS Randevu İptal

MHRS Randevu İptal. Hastane Randevu İptal. MHRS’den randevu alı gitmeyeceksen “İPTAL ET”

İptal edilen randevularda, olası hatalı iptal işlemine karşı 10 dakika boyunca aynı kişi için geri alma imkânı bulunmaktadır. “Geri Al” butonuna basarak iptal ettiğiniz randevuyu tekrar alabilirsiniz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, MHRS üzerinden randevu iptaline ilişkin bir paylaşımda bulundu. Bakan Koca, “Sisteme girin. İsminizin altında açılan menüye, Randevu Bilgilerinden randevu geçmişine tıklayın. Üstte, günü gelmemiş randevuyu göreceksiniz. Gelmeyeceğiniz randevu için İPTAL BUTONUNA basın. Bir hastaya yer açtığınız için teşekkür ederiz” dedi

MHRS Randevumu Nasıl İptal edebilirim?

https://www.mhrs.gov.tr adresinden “Randevu Al“ butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan T.C. kimlik numaranız ve parolanız ile giriş yaptıktan sonra ana menüde bulunan “Randevu Bilgileri” menünün altındaki “Randevu Geçmişi” kısmında aktif randevularınızı “Randevularım” sekmesinde görüntüleyebilirsiniz. İptal etmek istediğiniz randevu bilgisinin sağ tarafında bulunan “İptal Et” butonuna tıklayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.

RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ

MHRS Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılan ekranda “Randevularım” menüsünde “Randevularım” sekmesinde aktif randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun alt kısmındaki “İptal” butonuna basarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.

ALO 182 Çağrı Merkezimizi arayarak da bilgi güvenliği kapsamında sorulan sorulara doğru cevap vermeniz halinde randevu iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

(Visited 85 times, 1 visits today)

Yorum gönder